One Bedroom Apartment In The West End Of Glasgow Close To Cop26

  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Toeristen die in Glasgow verblijven kunnen een overnachting boeken in een prachtig appartement in One Bedroom Apartment In The West End Of Glasgow Close To Cop26. De accommodatie bestaat uit 1 slaapkamers en een complete keuken.

De accommodatie heeft ook 1 badkamers.

Crow Road / Whittingehame Drive bushalte is 5 minuten lopen van de woning.

Het is 10 minuten rijden naar Universiteit van Glasgow en 15-minuten rijden naar Kunstgalerie en museum van Kelvingrove. Het stadscentrum is op slechts 5 km afstand en de luchthaven Glasgow International is binnen 0,5 km. Little Soho Jordanhill als eetgelegenheid ligt op 400 meter afstand.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near One Bedroom Apartment In The West End Of Glasgow Close To Cop26
Cop26 2 Bed Terraced House In Glasgow West End
Mobiele prijsaanbieding

Cop26 2 Bed Terraced House In Glasgow West End

535 m van de accommodatie
Fabulous 2 Bedroom, Bright & Spacious Apartment In Glasgow West End
Mobiele prijsaanbieding

Fabulous 2 Bedroom, Bright & Spacious Apartment In Glasgow West End

590 m van de accommodatie
2 Bedroom Flat In The West End With Lovely Hosts
Mobiele prijsaanbieding

2 Bedroom Flat In The West End With Lovely Hosts

633 m van de accommodatie
USD 2711 USD 2440
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Glasgow International
    14 km

    Treinstations

    Charing Cross
    4,1 km

    Faciliteiten

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is One Bedroom Apartment In The West End Of Glasgow Close To Cop26 apartment geplaatst?
      One Bedroom Apartment In The West End Of Glasgow Close To Cop26 apartment is in de wijk North West gelegen, op rijafstand van slechts 10 minuten vanaf Universiteit van Glasgow.
    • Hoeveel kost het om bij One Bedroom Apartment In The West End Of Glasgow Close To Cop26 apartment te verblijven?
      De huurprijs van One Bedroom Apartment In The West End Of Glasgow Close To Cop26 apartment is £697.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van One Bedroom Apartment In The West End Of Glasgow Close To Cop26 apartment?
      Populaire plekken in de buurt van One Bedroom Apartment In The West End Of Glasgow Close To Cop26 apartment zijn onder andere Riverside Museum of Transport and Technology, Universiteit van Glasgow, Kunstgalerie en museum van Kelvingrove.
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van One Bedroom Apartment In The West End Of Glasgow Close To Cop26 apartment?
      One Bedroom Apartment In The West End Of Glasgow Close To Cop26 apartment biedt parkeerplaatsen voor de gasten.
    • Welke luchthaven is het dichtst bij het appartement?
      Het appartement is gelegen binnen 0,5 km van de luchthaven Glasgow International.
    • Welk openbaar vervoer ligt het dichtst bij het appartement?
      Het dichtstbijzijnde busstation is Crow Road / Whittingehame Drive en bevindt zich binnen 150 meter van het appartement.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van One Bedroom Apartment In The West End Of Glasgow Close To Cop26 apartment?
      Restaurants in de buurt van One Bedroom Apartment In The West End Of Glasgow Close To Cop26 apartment zijn onder andere Little Soho Jordanhill en Anniesland Mansions Cafe restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Glasgow International
    14 km

    Treinstations

    Charing Cross
    4,1 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    One Bedroom Apartment In The West End Of Glasgow Close To Cop26

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten